www.ckpermon.com
Rok 2021

VÍKEND VE WACHAU (UNESCO) S PLAVBOU VÝLETNÍ LODÍ PO DUNAJI 2021

Nejkrásnějším úsekem Dunaje, který je v dolnorakouském Wachau (UNESCO) vás čeká vyhlídková plavba luxusní lodí v délce cca 35 km, při které budete v hlubokém údolí pozorovat od šálku kávy či sklenky vína nekonečné vinice, malá městečka i vesničky, hradní zříceniny či kláštery a zámky. Plavba trvá cca 2 hodiny.

Program zájezdu:

Červnový termín 12.- 13.6. má tento program plný vína, květin a památek:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase J). Plavba luxusní výletní lodí údolím Wachau (UNESCO) po Dunaji mezi klášterem Melk a městem Krems, kde navštívíme velké vinařství. Nocleh v hotelu kategorie 3* v oblasti.
2. den: Dopoledne Kittenberské zahrady - nejlepší soukromé rakouské ukázkové zahrady, kterých je víc jak 40 různých a které jsou vzájemně propojeny a které se prolínají kouzelnými prohlídkovými okruhy. Jen v bylinkové zahrádce je na 3 tisíce rostlin, zahrada snů, japonská zahrada, alpská zahrada, palmový dům, zahrada ohně, portugalská, atd. Největší rakouské ukázkové vinařství  Loisum - svět vína s historickými sklepy i nahlédnutím do výroby sektů. Podzemní laserová show, historické sklepy s dřevěnými zrajícími sudy, vinařský domek,…Odpoledne hrad a zámek Rosenburg  na vysoké skále nad údolím Kamptal (parkoviště přímo u hradu) – prohlídka a jedinečná sokolnická show. Největší hradní turnajový dvorec na světě, 100 metrů dlouhá Růžová zahrada.  Návrat do Prahy kolem 21. hodiny.

Podzimní termín 25. - 26.9. má tento program plný vína a památek:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase J). Slavnosti vína v historickém městečku Retz, kde jsou i největší rakouské vinné sklepy (prohlídka) či větrný mlýn ve vinici. Tento den teče z kašny víno. Průvod, kapely, kroje, trhy. Alternativní program – pokud budete chtít něco jiného a klidnějšího – Laa an der Thaya – pobyt v luxusních termálních lázních. Vyberte si na místě. Nocleh v hotelu kategorie 3* v Rakousku.
2. den: Plavba luxusní výletní lodí údolím Wachau (UNESCO) po Dunaji mezi klášterem Melk a historickým městem Krems, které si i prohlédnete. Prohlídka nejkrásnější  rakouské  barokní  památky kláštera Melk a nejkrásnějšího rakouského renesančního zámku Schallaburg. Návrat do Prahy kolem 21. hodiny.


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
12.06. - 13.06.2021 3200 2560 Rezervovat
25.09. - 26.09.2021 3200 2560 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

jednolůžkový pokoj: 500 Kč, večeře v hotelu: 480 Kč, nabízíme i  komplexní pojištění Allianz.

 

Akční nabídka:

Při zakoupení  do 31. ledna cena jen 2.600 Kč, záloha jen 500 Kč
Při zakoupení  do 28. února cena jen 2.800 Kč, záloha jen 500 Kč
Při zakoupení  do 31. března cena jen 3.000 Kč (pouze pro podzimní termín), záloha jen 500 Kč
A zároveň při zakoupení do 31. března žádný příplatek za sobotní svozy do Prahy i nedělní  návrat do měst za Prahou ( Poděbrady, Kolín, Chlumec nad Cidlinou, Pardubice, Hradec Králové, Jaroměř, Trutnov).

 

Popis výletních lodí:

  • vnitřní i venkovní posezení se stolky
  • délka lodi 59 metrů
  • šířka lodi 11,6 metru
  • palubní restaurace
  • vína z oblasti Wachau
  • pro horké dny – vnitřní část je klimatizována
  • můžeme zajistit možnost chvíli loď kormidlovat či se v kabině vyfotit
  • zdarma wi –fi
Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu