www.ckpermon.com
Rok 2017

SLOVENSKÉ TERMÁLKY A MORAVSKÁ JÍZDA KRÁLŮ 2018aneb za krásami jižní Moravy i Slovenskazámky, lidová architektura, tradice, lázně, víno

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin. Nejkrásnější moravské zámecké zahrady – svět zahrad u zámků Lednice a Valtice (UNESCO), prohlídka lednického zámku s možností plavby lodí. Nocleh v hotelu 3* na Moravě.
2.den:Celodenní výlet do oblasti Strážovských vrchů – celodenní koupání v luxusních termálních lázních v Rajeckých Teplicích – Spa Aphrodite. Nebo pro zájemce jen polodenní koupání s návštěvou rázovité horské obce Čičmany s lidovými malovanými chalupami a Rajecké Lesné – Slovenský betlém - veselý betlém znázorňuje slovenskou krajinu na ploše 8,5 x 3 x 2,5 m. Nocleh ve stejném hotelu na Moravě.
3.den: Jízda králů Vlčnov (na Listině nehmotného kulturního dědictví (UNESCO) – Král s družinou jede obcí, překrásné moravské kroje, hudba, tanec, trh. Odpoledne můžete zůstat na slavnostech nebo se s námi podívat do lázní Luhačovice. Při návratu zastávka u vinaře s možností nákupu ušlechtilých vín. Návrat do Prahy kolem 22. hodiny.


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
25.05. - 27.05.2018 3900 3120 Rezervovat

Cena zahrnuje:

dopravu, 2 x nocleh v hotelu s polopenzí, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

1/1: 500 Kč, vstupenka na Jízdu králů: 150 Kč
Vstupné do lázní: 28 EUR

 
Touroperátor: CK Permon

 Vytisknout stranu