www.ckpermon.com
Rok 2017

NEJVĚTŠÍ KORZO SOCH ZE SENA NA SVĚTĚ 2018Fantastická příroda náhorní planiny s jezery a divoké soutěsky v kombinaci se světoznámým uměleckým festivalem tvoření soch ze sena a s lidovou alpskou slavností.

Program zájezdu:

1.den:  Odjezd z Prahy v 5.30 hodin. Tauplitzalm – největší alpská jezerní plošina. Celkem 6 průzračných jezer, od nejmenšího Pohádkového jezera po největší  jezero Steirersee. Křišťálově čistá a pitná voda jezer je domovem pstruhů a sivenů. Mezi jezery jsou překrásné a pohodlné vyhlídkové cesty po horských pastvinách bez většího převýšení. Parádní den v alpském přírodním ráji. Alternativně můžete prožít sobotní odpoledne v termálních lázních Grimming Therme v Bad Mitterndorfu – z horkých venkovních bazénů krásné výhledy na hory. Nocleh v hotelu 3* v okolí.
2.den: St.Martin – účast na největším světovém korzu soch ze sena. Ze sena uvidíte ca 30 soch a sousoší, například celý kostel i s živým kostelníkem, formuli 1, zvířata i pohádkové bytosti. Uvidíte umění sedláků, lidové kapely i tanečníky v krojích, nechybí selský trh. V 10 hodin začíná selský trh, od 11 hodin je paráda sedláků i korzo soch ze sena. Odpoledne vás čeká jeden z nejkrásnějších rakouských vodopádů v Gollingu, vysoký 75 metrů. Alternativně opět odpoledne termální lázně Bad Vigaun. Návrat do Prahy kolem 22. hodiny.


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
02.09. - 03.09.2018 3300 2640 Rezervovat

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu se snídaní, mýto na Tauplitzalm, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

220 Kč – vstupenka na korzo
1/1 – 400 Kč, večeře v hotelu – 480 Kč

 
Touroperátor: CK Permon

 Vytisknout stranu