www.ckpermon.com
Rok 2017

RODINNÝ VÍKEND PRO MILOVNÍKY AUT, MOTOREK, LETADEL... 2018Atraktivní víkend pro celou rodinu, zejména pro milovníky aut, motorek, letadel,…s alternativou pro dámský doprovod (v sobotu shopping ve Stuttgartu, v neděli termální lázně). Během víkendu navštívíte 4 top německá muzea – tovární muzea značek Porsche a Mercedes a dvě nejlepší soukromá evropská technická muzea. V neděli zde bude zároveň velký sraz motorek Harley Davidson s různými show. Přes tisíc historických, závodních či supermoderních aut a motorek.

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z Prahy v 5.30 hodin (řada dalších odjezdových míst).  Stuttgart – supermoderní muzea Porsche a Mercedes. Muzeum Mercedes – 9 pater překrásné moderní budovy, vystavěné speciálně jako „výkladní skříň“ automobilky Mercedes, ukrývá 160 vozů a dalších 1 a půl tisíce exponátů. Kromě nejstarších, kultovních, sportovních,…vozů mercedes jsou zde i nákladní vozy či autobusy,… Muzeum Porsche – jedno z nejúžasnějších automobilových muzeí na světě ukrývá v další supermoderní budově  klenoty značky Porsche -  80 vozů od prvního modelu, který Ferdinand Porsche vyrobil, přes legendární „devět set jedenáctky“ po závodní vozy. Dámy mohou využít nekonečné nákupní ulice ve Stuttgartu, kde je i řada zajímavých muzeí. Nocleh v hotelu v oblasti.
2.den: Po bufetové snídani jsou na programu dvě nejlepší evropská privátní technická muzea - technická muzea Speyer a Sinsheim, ve kterých uvidíte například vedle sebe originální nadzvuková  letadla Concorde a TU 144 ve vzletových polohách, do obou letadel se podíváte, originál Boeing 737 ve vzletové poloze, originální modul Sojuz, originální raketoplán Buran, stovky veteránů, konkrétně 50 vozů Formule 1, 500 historických vozů, 200 motocyklů, 30 amerických snových vozů, rychlostní vůz Blue Flame, největší sbírku hasičských vozů na světě i největší hasící letadlo na světě, lokomotivy, ponorku, lodě, autobusy,..  Obě muzea nabízejí i obří kina IMAX ( plátno 22 x 27 metrů). V tento den se zde koná i velký sraz motorek Harley Davidson. Co dalšího? Největší soukromá sbírka historických luxusních automobilů Maybach, druhá největší sbírka mercedesů či největší německá sbírka vozů Bugatti. Ze světa techniky ponorka U9 o délce 46 metrů, kterou můžete celou projít, největší turbovrtulový letoun na světě Antonov 22 s rozpětím křídel 64 metrů. Doprovod či kterýkoliv klient může celou neděli či polovinu neděle prožít v termálních lázních Badewelt Sinsheim, kde je největší atrakcí Palmový ráj s tyrkysově modrou 34 C teplou vodou a se 400 pravými palmami (vstup od 16 let), 11 saun a  dalších atrakcí včetně kino sauny a sauny zapsané do Guinnessovy knihy rekordů. Ve Speyru zase doprovod může navštívit slavnou románskou baziliku (UNESCO), která je nedaleko muzea. Návrat do Prahy kolem 23. hodiny. Ostatní místa s časovým odstupem jako při odjezdu. Návrat do Prahy před půlnocí.


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
06.10. - 07.10.2018 3400 2720 Rezervovat

Cena zahrnuje:

dopravu nejmodernějším busem Setra, jaký je na českém trhu (pro zájemce odborný výklad), 1 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

1/1: 400 Kč, večeře v hotelu: 480 Kč
komplexní pojištění Allianz: 132 Kč (pro klienty nad 70 let dvojnásobek)


Na všechny 4 vstupy doporučujeme: 45 EUR (+ cca 7 EUR vč. obou kin IMAX)
Touroperátor: CK Permon

 Vytisknout stranu