www.ckpermon.com
Rok 2017

NEJVĚTŠÍ KVĚTINOVÉ KORZO V RAKOUSKU 2018

tyrolský „fjord“, nejkrásnější výhledy a koupání v průzračných jezerech


Půvabný prázdninový víkend s návštěvou největšího rakouského květinového korza, s plavbou po největším tyrolském jezeře Achensee a s výjezdem na nejkrásnější tyrolský vyhlídkový kopec. Nebo víkendové koupání v průzračných  alpských jezerech.

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z Prahy v 5.30 hodin. Kolem poledne příjezd k největšímu a nejkrásnějšímu tyrolskému jezeru Achensee – je hluboké 133 m a jeho voda má kvalitu pitné vody – viditelnost je 10 metrů. Jezero má tvar norského fjordu. Čeká vás plavba výletní lodí po tomto „tyrolském fjordu“ i výjezd kabinovou lanovkou na skvělý vyhlídkový vrchol  Rofan – krásné výhledy na jezero, pro odvážlivce flying fox – let střemhlav dolů. Krásné procházky. Samozřejmě se můžete v jezeře Achensee i skvěle vykoupat. Program si můžete udělat podle svého. Nocleh v hotelu 3* v oblasti.
2.den: Po bufetové snídani vás čeká výjezd lanovkou na nejkrásnější tyrolský vyhlídkový kopec Hohe Salve s nejvýše položeným rakouským kostelem. Panoramatický kruhový výhled na 70 v Kitzbühelských i Zillertálských Alpách, v pohořích Vysoké Taury či Wilder Kaiser. Na vrcholu je i restaurace s terasou. Přejezd do Ebbsu, kde ve 13 hodin začíná největší rakouské květinové korzo (o titul soupeří s narcisovým korzem, na které máme také zájezd). Odpoledne už si pak užijete na květinovém korzu – historické traktory táhnou cca 50 vozů s květinovými sochami. Na akci je přivezeno z Holandska na půl milionu květů jiřin. Alternativní program –zájemci o koupání v průzračných alpských jezerech  mohou i tento den prožít na fantastické pláži jezera Hintersteiner See. Je to nejkrásnější a nejčistší tyrolské koupací jezero s tyrkysovou křišťálově čistou vodou. Okouzlující horské jezero s rozlohou 56 hektarů a hloubkou až 36 metrů leží uprostřed přírodní rezervace Wilder Kaiser. Na jižním břehu je vyhlídková cesta. Návrat do Prahy kolem 22. hodiny.


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
25.08. - 26.08.2018 3300 2640 Rezervovat

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku. Vstup na korzo je zdarma.

Doplatky:

pokoj 1/1: 500 Kč, večeře v hotelu: 480 Kč
Kompletní pojištění Allianz 132 Kč, nad 70 let 264 Kč.

Touroperátor: CK Permon

 Vytisknout stranu