www.ckpermon.com

Rok 2019

Mořský park Laguna
Tyrolský karneval
Karneval v Benátkách
Jarní květinové korzo v Holandsku
Velikonoce v bavoských lázních
Bavorské velikonoční tradice a středověká městečka
Květinovo-relaxační víkend
Největší alpské květinové korzo a svět alpínek
Alpské vodopády a soutěsky
Alpské vodopády, soutěsky a vyhlídky
Prodloužený víkend pod Dachsteinem
Štýrská Solná komora a západní Dachstein
Štýrské pecky
To nejlepší ze Štýrska
Pohádkové zámky pohádkového krále Ludvíka II. a památky bavorských Alp
Hory v plamenech a zámky Ludvíka II.
Pohodový víkend v NP Berchtesgaden
Nostalgická cesta Solnou komorou s císařským párem
Víkend s plavbami po Dunaji
Plavba po Dunaji ve Wachau
Plavba údolím rýnských hradů
Plavba NP Saské Švýcarsko
Wroclaw na víkend
Víkend v Salcburku a jeho okolí
Víkendy ve Vídni
Alpský wellness
Letní koupání v solnohradských jezerech
Koupání a výlety na rakouské riviéře
Budapešť
Luxusní relaxační pobyt v Sárváru
Tapolca a Hevíz
Nejkrásnější rakouské zahrady
Největší květinové korzo světa
Jaro u Bodamského jezera
Bodamské jezero se švýcarskými výlety
Na střechu Evropy
Za krásami Dolomit
Opera a Domingo ve veronské Aréně
Za krásami krasu a slovinského Jadranu
Nejkrásnější místa Julských Alp
Knedlíkový festival v Kitbuhelských Alpách
Slavnost shánění stád pod Hochkonigem
Nějvětší jezerní planina a největší korzo soch ze sena na světě
Slavnost shánění stád pod Wild Kaiserem
Italské lěto
       
Rok 2019

PRODLOUŽENÝ VÍKEND POD DACHSTEINEM 2019

Heslo „Lanovky a polopenze v ceně“, termíny v čase babího léta a příští rok i v čase květu alpských růží, nejkrásnější přírodní kouty kolem Dachsteinu…a na Dachsteinu.

3 dny v jedné z nejlepších turistických oblastí Rakouska s lanovkami i mýtnými silnicemi v ceně zájezdu – na Dachstein i kolem Dachsteinu, nejvyšší štýrský vodopád, Ledový palác, dech beroucí vyhlídky, ve 2. termínu slavnost alpských růží, jejichž desetitisíce květů pokrývají hory všude kolen vás. V podzimním termínu čas barev babího léta – modřínů pod modrým nebem.


Program zájezdu:

1.den:Odjezd z Prahy v 5.30 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A). Kolem poledne příjezd do Schladmingu. Výjezd lanovkou na „domácí“ vrchol Schladmingu Planai (v ceně), odkud jsou krásné výhledy na Dachstein, procházkový vyhlídkový okruh . Ve 2. termínu desetitisíce květů alpských růží (pěnišník chlupatý, rododendron, azalka). Nocleh v hotelu 3* v oblasti.
2.den:Po bufetové snídani vás čeká parádní horský den na Dachsteinu i na pastvinách a salaších pod jeho jižní stěnou. Program vhodný pro každého od malých dětí po seniory. Novou kabinovou lanovkou (v ceně mýto i lanovka) vyjedeme během 4 minut na Dachstein – do výšky cca 2.700 m (v lanovce je i podlahové skleněné okno, při troše štěstí i „cabrio“ jízda na „terase“ lanovky. Nekonečné výhledy z Dachsteinu obzvláštňují atrakce vybudované v posledních několika letech – vyhlídka Sky Walk s prosklenou podlahou cca 300 m nad propastí nad stěnou Dachsteinu – jedna z nejatraktivnějších vyhlídkových plošin v celých Alpách. Předloni byl otevřen víc jak 100 metrů dlouhý visutý most a další vyhlídková prosklená platforma Schody do prázdna. Procházka po ledovci, návštěva Ledového paláce uvnitř ledovce se sochami,…Odpoledne horské pastvina v Ramsau pod jižní stěnou Dachsteinu – lehká turistika v překrásném horském prostředí s horskou stěnou, pastvinami, salašemi a s možností dát si něco dobrého u jejich vlídných majitelů. Nocleh v hotelu.
3.den:V 1. termínu: Údolí Untertal (mýto v ceně) s mohutnými vodopády vč. nejvyššího vodopádu Štýrska. Výjezd lanovkou na Reiteralm (v ceně) – lehká trasa vás přivede k jezeru Spielgelsee. Návštěva jednoho z nejkrásnějších jezer v oblasti – Steierisches Bodensee (mýto v ceně).
V 2. termínu: Výjezd lanovkou na Reiteralm (tento den zvýhodněná cena) – jedno z nejznámějších a nejoblíbenějších výletních míst v oblasti Schladming – Dachstein. Pohodlná a lehká trasa vás přivede k jezeru Spielgelsee, ve které se zračí stěny Dachsteinu jako v zrcadle. V 11 hodin zahájí slavnosti alpských růží horská bohoslužba, na všech chatách hrají živé kapely, folklórní vystoupení a obrovská pohoda. Jako tečka za zájezdem vás čeká návštěva jednoho z nejkrásnějších jezer v oblasti – Steierisches Bodensee (mýto v ceně) – snadno dostupné malebné jezero s tisíci pstruhy, nad kterým spadá mohutný vodopád. Procházky, možnost zapůjčení lodiček i rybí restaurace přímo u jezera. Nebo krátká procházka k vodopádu. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
23.06. - 25.06.2017 4900 3920 Rezervovat
28.09. - 30.09.2017 4900 3920 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 2 x nocleh v hotelu 3* (v ceně ubytování karta Sommercard – lanovky zdarma) s bufetovými snídaněmi a servírovanými večeřemi, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč.

Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu