www.ckpermon.com

NEJVĚTŠÍ KVĚTINOVÉ KORZO NA SVĚTĚ 2015

 

Program zájezdu:                                           

1.den: Odjezd z Prahy ve 23 hodin.
2.den: Amsterdam – návštěva města na kanálech, možnost návštěvy světoznámých muzeí – Van Gogh muzeum, Rijksmuseum (Rembrandt), Rembrandtův dům,… je tu brusírna diamantů, květinový trh,… Odpoledne Madurodam - asi nejslavnější evropský park (a rozhodně nejstarší - existuje 62 let) miniatur v měřítku 1:25, kde na ploše 18.000 m2 naleznete vše, co proslavilo Nizozemsko ve světě. Nocleh.
3.den: Největší květinové korzo na světě – největší květinové sochy na světě - podzimní obří květinové vozy jsou vystrojeny z desetitisíců květů jiřin. Většina soch je mechanických a v pohybu, řadu doplňují tanečníci. Mezi jednotlivými vozy procházejí kapely. Celá akce je velkou společenskou událostí. Celé obce vytvářejí konstrukce ve stanech po celé léto. Tento květinový průvod byl zapsán jako první nizozemská tradice do seznamu Nehmotného kulturního dědictví UNESCO. V sochách uvidíte 600 tisíc květů jiřin v padesáti odstínech – nikoliv ale odstínech šedi, ale odstínech barev. V posledních letech jede obvykle na 20 obřích soch. Nocleh v hotelu.
4.den: Antverpy – prohlídka druhého největšího belgického města, rodiště malíře Petera Paula Rubense, tržiště Grote Markt, nádherná radnice, pro zájemce ale i například jedna z nestarších zoo světa přímo v centru města. Návrat do Prahy do půlnoci.

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
04.09. - 07.09.2015 6150 4920 Rezervovat

Cena zahrnuje:

dopravu, 2 x nocleh v hotelu se snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku, vstupenku na korzo.

Doplatky:

Kompletní pojištění Allianz 132 Kč, nad 70 let 264 Kč.Vytisknout stranu