www.ckpermon.com

 Největší květinové korzo na světě      Největší evropský květinový veletrh a zahrady Rakouska      Největší květinové korzo v Rakousku a tyrolský "fjord"      Císařové nové šaty a alpské květinové korzo      Fantastický víkend s plavbami      Slavnosti v Benátkách      Amsterdam plný obřích plachetnic      Víkend v Berlíně      Prima vinařský víkend      Znojemské historické vinobraní      Vinařské slavnosti v Retzu a údolí vína Wachau      Vinobraní v Retzu      Vinařské slavnosti v Alsasku      Maďarsko - víno a termály      Císařovy nové zahrady a slámové korzo      Slavnosti shánění stád a termální lázně      Knedlíkový festival v Kitzbuhelských Alpách      Alpští truba či a shánění stád pod Hochkönigem      Podzimní slavnosti Oktoberfest a Almabtrieb      Salcburk a Mnichov a jejich největší slavnosti      Vysokohorská silnice Grossglocknerhochalpenstrasse a NP Berchtesgaden a Vysoké Taury      Nejkrásnější vyhlídkové silnice Solné komory, náhorní planiny a solné termální lázně      Vysokohorská silnice Silvretta, Zugspitze a Bodamské jezero      Korutanské výhledy      Babí léto v Dolomitech (UNESCO)      Babi léto v nejkrásnějších horách Švýcarska      Babí léto v Julských Alpách      Mořský park Laguna s výlety      Prodloužený víkend pod Dachsteinem      To nejlepší ze Štýrska      Babí léto v Kitzbuhelských alpách a u jezera Chiemsee      Sen v barevném      Salcburk, ledový svět a pohádkový hrad      Kaprunské vysokohorské přehrady a luxusní lázně Tauern Spa      Babi leto v Berchtesgadenu      Tyrolský víkend superlativů      Technický víkend snů      Nejkrásnější německá automuzea      Pohodový víkend v nejlepších termáclech      Bodamské jezero se švýcarskými výlety      Paříž - letecký prodloužený víkend      Londýn - letecký pordloužený víkend                                                            

NEJVĚTŠÍ KVĚTINOVÉ KORZO NA SVĚTĚ 2015

 

Program zájezdu:                                           

1.den: Odjezd z Prahy ve 23 hodin.
2.den: Amsterdam – návštěva města na kanálech, možnost návštěvy světoznámých muzeí – Van Gogh muzeum, Rijksmuseum (Rembrandt), Rembrandtův dům,… je tu brusírna diamantů, květinový trh,… Odpoledne Madurodam - asi nejslavnější evropský park (a rozhodně nejstarší - existuje 62 let) miniatur v měřítku 1:25, kde na ploše 18.000 m2 naleznete vše, co proslavilo Nizozemsko ve světě. Nocleh.
3.den: Největší květinové korzo na světě – největší květinové sochy na světě - podzimní obří květinové vozy jsou vystrojeny z desetitisíců květů jiřin. Většina soch je mechanických a v pohybu, řadu doplňují tanečníci. Mezi jednotlivými vozy procházejí kapely. Celá akce je velkou společenskou událostí. Celé obce vytvářejí konstrukce ve stanech po celé léto. Tento květinový průvod byl zapsán jako první nizozemská tradice do seznamu Nehmotného kulturního dědictví UNESCO. V sochách uvidíte 600 tisíc květů jiřin v padesáti odstínech – nikoliv ale odstínech šedi, ale odstínech barev. V posledních letech jede obvykle na 20 obřích soch. Nocleh v hotelu.
4.den: Antverpy – prohlídka druhého největšího belgického města, rodiště malíře Petera Paula Rubense, tržiště Grote Markt, nádherná radnice, pro zájemce ale i například jedna z nestarších zoo světa přímo v centru města. Návrat do Prahy do půlnoci.

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
04.09. - 07.09.2015 6150 4920 Rezervovat

Cena zahrnuje:

dopravu, 2 x nocleh v hotelu se snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku, vstupenku na korzo.

Doplatky:

Kompletní pojištění Allianz 132 Kč, nad 70 let 264 Kč.Vytisknout stranu