www.ckpermon.com

ODJEZDOVÁ MÍSTA A TRASY 2015

Všechny adventní zájezdy budou letos odjíždět z Prahy z jednoho místa, a to ze snadno dostupného místa – od metra linky C Budějovická z Prahy 4. Odjezdový čas: 6.00 hodin (kromě večerních odjezdů). Důvody jsou dva – ušetříme vám oproti minulým rokům půl hodiny a ušetříme vám i nám stres z centrálních odjezdových míst, která jsou, jak sami víte, zcela přetížená.

DALŠÍ ODJEZDOVÁ MÍSTA
Odjezdové místo = povinný údaj v cestovní smlouvě. Vyplňte, prosíme, tento údaj hned při sepsání smlouvy, ušetříte tím sobě i nám dohady, které vzaly pár dní před odjezdem, kdy malá část klientů začala tyto údaje měnit, a to ve chvíli, když jsou již odbaveni průvodci i dopravci. Pokud tuto rubriku nevyplníte, čekáme vás na Budějovické v Praze. Změna odjezdového místa možná je – do 7 dnů před dnem odjezdu a je zpoplatněna částkou 150 Kč/osoba/změna.Všechna odjezdová místa jsou na trase – můžeme vás uklidnit – my neděláme žádné okružní jízdy po Česku. Z více různých tras si busy klienti svážejí a předávají v jednom místě v jeden čas – na Budějovické v 5.45 hodin.

Před Prahou můžete u většin y zájezdů na stoupit v těchto městech:

Klasická trasa bez příplatku: Trutnov (nádraží ČD) —Jaroměř (autobusová zastávka Na Špici) — Hradec Králové (nádraží ČD) — Pardubice (nádraží ČD) — Poděbrady (nádraží ČD). Po dohodě i Náchod, Chlumec n.C., Nymburk, Čelákovice. Garance na odjezdy 22.11., 28.11., 05.12. a 12.12. Další dle dohody.

Nová trasa bez příplatku: Kolín – Český Brod. Garantujeme odjezdové dny 28.11., 05.12. a 12.12. Ostatní de dohody a počtu klientů. Klasická trasa bez příplatku: Liberec - Jablonec - Turnov - Mladá Boleslav s garancí na všechny ranní víkendové zájezdy s odjezdem 28.11. a 05.12. Po dohodě lze zajistit i při více lidech Mnichovo Hradiště a Benátky nad Jizerou. Ostatní termíny dle počtu klientů a dohody. Klasická trasa: Kladno: 28.11., 05.12. a 12.12. garantujeme svoz za 150 Kč.

Nová trasa s příplatkem 200 Kč: Ústí nad Labem – Teplice – Most – Chomutov – Louny – Slaný na odjezdové termíny 28.11. a 05.12. (ideální přípoj na zájezdy do Vídně, do bavorských měst, do Salcburku, Lince atd.).

Nová trasa s příplatkem 300 Kč: svoz z Jižních Čech na zájezdy do bavorských měst, do Harzu, do Drážďan, do Wroclawi atd. Po trase České Budějovice a podle prvního prodeje pak – Písek – Příbram či Tábor – Benešov. Bude vybrán jeden termín podle vašich požadavků.

 

Odjezdové trasy za Prahou:

Trasa A (hraniční přechod Dolní Dvořiště): obvykle dvě trasy (když jede víc busů) nebo ta, kde proběhne 1. prodej (když jede jen jeden bus):

A1 —Benešov (hotel Benica) —Tábor (nádraží ČD) —České Budějovice (čerpací stanice Esso s Mc´Donalds) —po dohodě Kaplice či Dvořiště

A2 —Mníšek pod Brdy (autobusová zastávka na rychlostní silnici) Dobříš (Lidl) —Příbram (Jiráskovy sady) - Písek (nádraží ČD) - České Budějovice (čerpací stanice Esso s Mc´Donalds) - po dohodě Kaplice či Dvořiště, po dohodě je možná Voznice

Trasa B (hraniční přechod Rozvadov): Praha - Beroun (čerpací stanice u dálnice) —po dohodě Rokycany —Plzeň (nákupní centrum Olympia)

Trasa C (hraniční přechod Hatě): Praha - čerpací stanice na D1 Střechov —Jihlava —Znojmo

Trasa D (Mariazell): Praha - tam Benešov-Tábor-Třeboň, zpět Hatě, Znojmo

Trasa E: (Pasov): Praha – Dobříš – Příbram – Písek – Strakonice- Strážný

Trasa F: (hraniční přechod Petrovice): Praha – Lovosice - Ústí n/L, lze dohodnout i Litoměřice či Teplice či Děčín.

 Vytisknout stranu