www.ckpermon.com
Rok 2017

ZA KRÁSAMI KRASU A MOŘSKÝ PARK LAGUNA 2018

Slovinský Kras se světoznámými jeskyněmi, vínem, pršutem a stády lipicánů. Slovinská „obala“ – malé, ale krásné pobřeží Jadranu a relaxace v Mořském parku Laguna.

 

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z Prahy ve 22 hodin.
2. den: Dojezd do hotelu Ville Park na pobřeží Jadranu. Vaše individuální relaxace v lázních Mořský park Laguna - 8 bazénů s mořskou vodou teplou až 30 C přímo na břehu moře. Bude-li hezky, možnost koupání v moři. Odpoledne výlet po slovinském pobřeží – Koper – historické město s Prétorským palácem – sídlem zástupců Benátské republiky. Pirano – fantastické historické město, které ze tří stran omývá moře a ze 4. strany ho chrání pás zachovalých hradeb s vyhlídkami. Malebné křivolaké uličky ústící do malých náměstí, tady se zastavil čas (znáte z fi lmu Účastnící zájezdu). Podvečerní procházka promenádou mezi mořem a starobylými domy se zahrádkami kaváren nemá chybu. Bufetová večeře. Nocleh v hotelu.
3.den: První výlet do Krasu – Hrastovlje – středověký kostelík s malbami- Škocjanske Jame (UNESCO) – největší podzemní kaňon světa, kterým se valí podzemní řeka, to neuvidíte nikde jinde na světě. Lipica – světoznámé stáje bílého plemene koní lipicánů. možnost projížďky kočárem, který táhnou lipicáni. Štanjel – typické krasové městečko. Návštěva pršutárny s ochutnávkou červeného krasového vína teran a pravého pršutu. Návrat do hotelu a volno před večeří k relaxaci v mořském parku Laguna.
4.den: Po bufetové snídani relaxace v mořském parku Lagu- na. Odpoledne výlet do Terstu s prohlídkou jeho antických i habsburských památek. Zámek Miramare a jeho zahrady na břehu moře. Volno k relaxaci, večeře.
5.den: Po bufetové snídani relaxace v mořském parku Laguna. Odpoledne hlavní atrakce krasu – Postojenské jeskyně – nejnavštěvovanější jeskyně na světě a snad i nejvíce vybavené krápníky. Jen tady žije macarát jeskyní - tzv. „člověčí ryba“. Jen tady pojedete 2 km podzemním vláčkem pod krápníky, mezi kterými jsou zavěšeny křišťálové lustry. Vláček jezdí podzemím od roku 1872, od roku 1884 je jeskyně elektricky osvětlena. Byl tady i císař František Josef I. Predjamski Grad – zcela jedinečný hrad vestavěný do skalní stěny jako ptačí hnízdo. Část místností je vytesaných ve skalách, součástí hradu jsou i jeskynní systémy. Podvečerní zastávka v Bledu u jezera. Noční transfer do ČR.
6.den: Dojezd do Prahy v časných ranních hodinách.

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
26.09. - 01.10.2018 6700 5360 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, průvodce, 3 x nocleh s polopenzí formou bufetu, 4 –denní neomezený vstup do akvaparku Laguna v řádné otevírací době, turistické taxy, volný vstup do casina Bernardin, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

komplexní pojištění Allianz 212 Kč, nad 70 let 424 Kč,1.000 Kč (vstupné do Postojenských jeskyní a Predjamského Gradu)

Touroperátor: CK Permon
Vytisknout stranu