www.ckpermon.com
Rok 2017

NEJVĚTŠÍ VÝSTAVA KVĚTIN V EVROPĚ A RAKOUSKÉ ZAHRADY 2017


Nejkrásnější rakouské zahrady, zahradnický veletrh, svět vína i historický sklípek,bylinkový svět,…Pokud máte rádi květiny, zahrady, bylinkové čaje, víno či růže, pak si udělejte nádherný snový víkend. Jedním z vrcholů je expozice rakouských zahradníků a floristů, největší květinová show svého druhu v Evropě. S více než 200.000 květin se přemění celá hala na moře barev, tvarů a vůní. Tisíce květů jsou uspořádány do unikátních květinových výtvarných děl.


Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin. Návštěva bylinkového království a výrobny bio čajů Sonnetor v Sprögnitz. Kittenberské zahrady – jedny z nejkrásnějších rakouských zážitkových  a ukázkových  zahrad v největším rakouském zahradnictví – více jak 40 překrásných zahrádek, které plynule navazují jedna na druhou. Je zde dostatek prostoru i času si vše v klidu vychutnat, žasnout, prožívat a objevovat. Velká květinová zahrada, největší bylinková spirála na světě, nová asijská zahrada, toskánská, portugalská,zahrada, zahrada ve  venkovském stylu,….V Zahradním létě potěší pestrobarevné letničky a 10 000 vonících růžových poupat v romantické  Zahradě růží. Loisium – největší rakouské ukázkové vinařství – od 900 let starého sklepa po multishow světel, hudby a laserů hluboko pod zemí, od historického vinařského statku po moderní výrobu sektů, od vinic po vinotéku s 20é druhy top vín z Dolního Rakouska. Nocleh v hotelu v okolí.
2. den: Po bufetové snídani vás čeká návštěva největší květinové výstavy v Evropě v rakouském dunajském městečku Tulln. Hned vedle výstavního areálu jsou největší rakouské ukázkové zahrady – 65 ukázkových zahrad pro vaši inspiraci, například anglická, japonská, selská, aplpínium, biotop atd. Cesta v korunách stromů. Při návratu zastávka u moravského vinaře v Dolním Šaldorfu s prohlídkou historického sklepa, malou degustací a s možností nákupu kvalitních vín. Návrat do Prahy kolem 23. hodiny.Termín Cena dospělý Děti do 15 let
02.09. - 03.09.2017 2900 2320 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3* se snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Doplatky: večeře:: 490 Kč, jednolůžkový pokoj: 450 Kč, vstupenka na neděli –zahradnický veletrh a ukázkové zahrady v Tullnu – 330 Kč.

Doplatky:

večeře:: 490 Kč, jednolůžkový pokoj: 450 Kč, vstupenka na neděli –zahradnický veletrh a ukázkové zahrady v Tullnu – 330 Kč.


 


Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu