www.ckpermon.com

DŮLEŽITÉ INFORMACE 2015

Všechny adventní zájezdy budou letos odjíždět z Prahy z jednoho místa, a to ze snadno dostupného místa – od metra linky C Budějovická z Prahy 4. Odjezdový čas: 6.00 hodin (kromě večerních odjezdů). Důvody jsou dva – ušetříme vám oproti minulým rokům půl hodiny a ušetříme vám i nám stres z centrálních odjezdových míst, která jsou, jak sami víte, zcela přetížená.

DALŠÍ ODJEZDOVÁ MÍSTA
Odjezdové místo = povinný údaj v cestovní smlouvě. Vyplňte, prosíme, tento údaj hned při sepsání smlouvy, ušetříte tím sobě i nám dohady, které vzaly pár dní před odjezdem, kdy malá část klientů začala tyto údaje měnit, a to ve chvíli, když jsou již odbaveni průvodci i dopravci. Pokud tuto rubriku nevyplníte, čekáme vás na Budějovické v Praze. Změna odjezdového místa možná je – do 7 dnů před dnem odjezdu a je zpoplatněna částkou 150 Kč/osoba/změna.Všechna odjezdová místa jsou na trase – můžeme vás uklidnit – my neděláme žádné okružní jízdy po Česku. Z více různých tras si busy klienti svážejí a předávají v jednom místě v jeden čas – na Budějovické v 5.45 hodin.

Před Prahou můžete u většin y zájezdů na stoupit v těchto městech:

Klasická trasa bez příplatku: Trutnov (nádraží ČD) —Jaroměř (autobusová zastávka Na Špici) — Hradec Králové (nádraží ČD) — Pardubice (nádraží ČD) — Poděbrady (nádraží ČD). Po dohodě i Náchod, Chlumec n.C., Nymburk, Čelákovice. Garance na odjezdy 22.11., 28.11., 05.12. a 12.12. Další dle dohody.

Nová trasa bez příplatku: Kolín – Český Brod. Garantujeme odjezdové dny 28.11., 05.12. a 12.12. Ostatní de dohody a počtu klientů. Klasická trasa bez příplatku: Liberec - Jablonec - Turnov - Mladá Boleslav s garancí na všechny ranní víkendové zájezdy s odjezdem 28.11. a 05.12. Po dohodě lze zajistit i při více lidech Mnichovo Hradiště a Benátky nad Jizerou. Ostatní termíny dle počtu klientů a dohody. Klasická trasa: Kladno: 28.11., 05.12. a 12.12. garantujeme svoz za 150 Kč.

Nová trasa s příplatkem 200 Kč: Ústí nad Labem – Teplice – Most – Chomutov – Louny – Slaný na odjezdové termíny 28.11. a 05.12. (ideální přípoj na zájezdy do Vídně, do bavorských měst, do Salcburku, Lince atd.).

Nová trasa s příplatkem 300 Kč: svoz z Jižních Čech na zájezdy do bavorských měst, do Harzu, do Drážďan, do Wroclawi atd. Po trase České Budějovice a podle prvního prodeje pak – Písek – Příbram či Tábor – Benešov. Bude vybrán jeden termín podle vašich požadavků.

 

Odjezdové trasy za Prahou:

Trasa A (hraniční přechod Dolní Dvořiště): obvykle dvě trasy (když jede víc busů) nebo ta, kde proběhne 1. prodej (když jede jen jeden bus):

A1 —Benešov (hotel Benica) —Tábor (nádraží ČD) —České Budějovice (čerpací stanice Esso s Mc´Donalds) —po dohodě Kaplice či Dvořiště

A2 —Mníšek pod Brdy (autobusová zastávka na rychlostní silnici) Dobříš (Lidl) —Příbram (Jiráskovy sady) - Písek (nádraží ČD) - České Budějovice (čerpací stanice Esso s Mc´Donalds) - po dohodě Kaplice či Dvořiště, po dohodě je možná Voznice

Trasa B (hraniční přechod Rozvadov): Praha - Beroun (čerpací stanice u dálnice) —po dohodě Rokycany —Plzeň (nákupní centrum Olympia)

Trasa C (hraniční přechod Hatě): Praha - čerpací stanice na D1 Střechov —Jihlava —Znojmo

Trasa D (Mariazell): Praha - tam Benešov-Tábor-Třeboň, zpět Hatě, Znojmo

Trasa E: (Pasov): Praha – Dobříš – Příbram – Písek – Strakonice- Strážný

Trasa F: (hraniční přechod Petrovice): Praha – Lovosice - Ústí n/L, lze dohodnout i Litoměřice či Teplice či Děčín.

Mimo tento rozpis — pro 15 a více osob v daný odjezdový den (klienti mohou být z různých zájezdů —v Praze přestup) zajedeme zdarma do řady dalších měst (Mělník, Jičín, Rakovník,….).

 

ODJEZDOVÉ POKYNY
Podrobné odjezdové pokyny obdržíte od CK a CA, u kterých jste zájezd koupili, a to nejpozději vždy 3 dny před odjezdem – začleňujeme do nich aktuální věci z minulého víkendu. Žádáme vás – neurgujte pokyny dříve, vždy je budete mít 3 dny před odjezdem u vašeho prodejce – jak jste s nimi domluveni, tak vám je doručí (mailem, poštou, osobně si je vyzvednete v prodejně). MÍST A V BUSE CH: Klienti jsou usazováni od předu směrem dozadu podle dat doručení cestovních smluv do naší CK (datum, kdy nám prodejce doručí CS). Kdo se přihlásí dříve, sedí více vpředu (nechce-li si vybrat jiné místo kdekoliv v buse). Pokud chcete sedět v přední části busu, či to potřebujete ze zdravotních důvodů, přihlašujte se prosím včas. Toto základní pravidlo nebudeme měnit. Nežádejte nás o to. Nebudeme poškozovat klienty, kteří se přihlásili včas.

 

UBYTOVÁNÍ: vždy pokoje s příslušenstvím
Zájezdy organizované CK Permon - vždy hotely standardu 3* - 4*. Hotely nemusí být klasifikované. Všechny nově postavené hotely již nepoužívají označení pomocí hvězdiček !!! U partnerských zájezdů až na výjimky platí stejná kategorizace (ale i méně hvězdičkové hotely, které jsou v nabídkách, jsou vždy kvalitní a čisté). Jména hotelů předem nemůžeme sdělovat. Mnohdy nakupujme ubytování od velkých evropských touroperátorů, kteří nám jméno hotelu sdělují až před odjezdem. Každý rok cca 5 lidí dělá kolem tohoto velký cirkus, těch 5 lidí, co nejede na poznávací či adventní zájezd, ale na nějaký sraz s někým, nechť nepoužívá našich služeb. Organizujeme zájezdy nikoliv srazy. Naše CK konec konců konkretizuje ubytování daleko podrobněji než většina konkurence. V tomto ohledu jsme s několika dalšími CK jednoznačně nejotevřenější. Kvalitu garantujeme. Vyhrazujeme si právo změnit hotel při zachování stejné úrovně bydlení. Pokud k tomu výjimečně vůbec kdy došlo, vždy to bylo ku prospěchu našich klientů.

 

CO JE V CENĚ ZÁJEZDU: Pouze to, co je uvedeno v řádku „Cena zahrnuje”. Nic jiného. Pokud vám to přijde jako hláška z písničky Ivo Jahelky, pak nás to těší, ale opravdu se našli asi dva z kategorie řečí filmů „Návrat idiota”, kteří nás napadli, že v zájezdu za 2.500 Kč není v ceně 6 lanovek, pití na adventním trhu a slečna do postele, protože oni si mysleli, že tomu tak je a že kvůli výletu bez slečny se šampaňským měli zkaženou dovolenou. Je nám líto ale v ceně zájezdů není ani ani porsche ani Pamela Anderson.

PLATBA ZÁJEZDU: Zájezd můžete platit u všech našich prodejců podle jejich platebních podmínek (převod, hotově, faktura atd.), při přímém prodeji u nás pouze bankovním převodem či proti faktuře (chcete-li) na náš účet číslo 951639504/0600 vedený u GE MONEY BANK a s řádným variabilním symbolem, který vám přidělíme. Nebojte se, všichni naši prodejci mají stejné ceny jako my. Rozložení plateb: záloha 50% při uzavření smlouvy, doplatek nejpozději 30 dní do odjezdového dne. Při nákupu zájezdu v kratší době než 30 dní do odjezdu je nutné uhradit celou částku. Pokud nebude zájezd uhrazen, nebudete odbaveni.

ORIENTAČNÍ PŘEHLED VSTUPŮ V NAŠICH ZÁJEZDECH (V EUR): Podrobná výše vstupů je vždy uvedena v pokynech. V cenách našich zájezdů je obsažena česká DPH (DIČ CZ6411131848), německá obratová daň a rakouská obratová daň, naštěstí není ještě vatikánská a mongolská obratová daň.. IČ: 45256691. CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a vzhledem k aktuální situaci při slavnostech. O všech eventuálních změnách budete včas informováni. Naše zájezdy jsou pojištěny proti úpadku CK u pojišťovny UNIQA. Zájezdy uvedené „ve spolupráci” jsou pojištěny proti úpadku CK u pojišťoven daných cestovních kanceláří. Našimi letošními partnery, se kterými jsem pro vás připravili některé zájezdy „ve spolupráci”, jsou CK Redok, Geops, Quicktour a Mayer a Crocus. Pro zájezdy ve spolupráci platí všeobecné podmínky daných CK. Naše všeobecné podmínky, které jsou součástí smluvního vztahu mezi klientem a CK, jsou ke stažení na našem webu www.ckpermon.com, obdržíte je i od našich prodejců při uzavření smlouvy. I letos vám nabízíme výborné komplexní cestovní pojištění od pojišťovny Allianz. Naše zájezdy zakoupíte v síti cca 200 autorizovaných prodejců za zcela shodných podmínek.Vytisknout stranu