ADVENT VE MĚSTECH HARZU 2019

 

Stovky nejkrásnějších hrázděných domů v křivolakých uličkách a na náměstích překrásných městeček v podhůří Harzu s dostatkem času na jejich adventní trhy, které jsou jako z pohádky.

 

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase F). Advent v Quedlinburku (UNESCO) – hrázděné domy, hlavní adventní trh  i advent ve dvorcích historických domů (20 nejkrásnějších jinak uzavřených dvorků nabízí stánky s dobrotami, svařeným vínem či s dárkovými kuriozitami). Quedlinburg, to je jedinečný soubor 1.300 historických domů v jedinečném komplexu, vedle Bamberku největším středověkým souborem v Německu. Největší adventní kalendář v Německu z 24 hrázděných domů. Nocleh v hotelu 3* v okolí.
2. den: Po bufetové snídani advent v historických městech Wernigerode a Goslar (UNESCO). Wernigerode „na východě Německa“má adventní trh jako z pohádkové knížky bratří Grimmů. Světoznámá radnice a další desítky hrázděných domů obklopují adventní trh. Goslar „na západě Německa“ je historickým hanzovním a hornickým městem a Císařským domem – největší románský palác v Německu., s gotickou radnicí, mnoha kostely. Parádní adventní trh s 80 chalupami a s obřím adventním kalendářem a s vánočním lesem -40 rozzářených vánočních borovic. V tomto zájezdu ochutnáte zdejší „stromové pečivo“ či posedíte v cukrárně, která je rozložena v sedmi sousedících středověkých domech. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
07.12. - 08.12.2019 3400 2720 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3*  s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatek:

pokoj 1/1: 400 Kč
večeře v hotelu: 480 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč

 

Goslar se staů v roce 2015 čtvrtým nejlepším vánočním městem Německa podle prestižního serveru Bestchristmascity.Zaujal Vás tento zájezd, chcete se dozvědět více?
Město Wernigerode
Město Quedlinburg
Nová perlička v našem adventním zájezdu do Harzu - největší kukačky v Gernrode


Touroperátor: CK Permon