www.ckpermon.com

 Advent v Alpách - úvod      První advent v Salcburku      Advent "doktora z hor"      Advent v Salcburku s největším průvodem čertů na světě ve Schladmingu        Čerti a Solná komora     Čerti z Karibiku      Mozartovy Vánoce v Salcburku a jeho okolí      Advent v Salcburku a Berchtesgadenu      Jezerní advent v Solné komoře      Horský advent v bavorských Alpách      Advent ve štýrských horách a v Ježískově městě      Nejkrásnější tyrolský advent      Rakouská vánoční romance        Rattenberg a Salcburk - zázrak rakouského adventu       Netradiční adventní trhy (Rakousko, Německo)       Čerti ze Solné komory                                                                                                                                                                                                                           

ADVENT VE ŠTÝRSKÝCH HORÁCH A V JEŽÍŠKOVĚ MĚSTĚ 2019

 

Jeden z nejkrásnějších rakouských adventů s desítkou atrakcí do 150 od vašeho hotelu včetně průvodu čertů, který jde přímo před vchodem do hotelu, trhů, perníkárny či lanovky.
Víkendový zájezd do Mariazellu, kde je jeden z nejkrásnějších rakouských adventních trhů, jezdíme už víc jak dvacet let. Letos jsme pro vás připravili nový nedělní program. Kombinace „daru z nebes“ Mariazellu a rakouského „města Vánoc“ s Christkindlem je víc než atraktivní. Zájezd zakončíme na nejkrásnějším hornorakouském adventním trhu v Linci.


 

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A1). Krátce po poledni dojezd do Mariazellu – ubytování v hotelu 3* v centru městečka. Advent v Mariazellu – adventní trhy, obří adventní věnec, betlémy, lanovka, perníkárna, likérka, historická lékárna…vše do 150 m od hotelu.  Večeře  v hotelu –  pro zájemce. Nocleh v hotelu v Mariazellu. Večer možnost navštívit průvod čertů krampuslauf. Nocleh v hotelu v Mariazellu.
Zatímco ostatní přijedou a do odjezdu autokaru  jsou na ulici, vy jste již při příjezdu ubytováni, a to přímo na pěší zóně, kde začíná adventní trh, jen pár kroků od mariazellského náměstí. Loni šli čerti poprvé v historii centrem  Mariazellu  a  podél našeho hotelu. Kdykoliv si můžete skočit odpočinout na pokoj, nikdy nikdo neví dopředu, jaké bude počasí. Přímo vedle  hotelu je světoznámá perníkárna, ob jeden dům je minipivovar, lanovka do ho začíná cca 50 metrů od hotelu, náměstí s adventním trhem, bazilikou či obřím adventním věncem je cca 80 metrů od vašeho hotelu. Do sto metrů máte likérku, barokní lékárnu, nechanický betlém, obří perníkovou chalupu z 3 tun perníku, zkrátka všechny krásy mariazellského adventu. Na rozdíl od všech, co vpodvečer odjedou, vy si užijete večerní klid kolem baziliky či ranní atmosféru, kdy se rozplývá mlha nad bazilikou, ledový horský vzduch štípe do tváří a lidé se scházejí na ranní roráty (v 6 hodin). Doporučujeme prima ranní procházku před bufetovou snídaní ve vašem hotelu.
2. den:  Po bufetové snídani přejezd (cca 2 hodiny) do rakouského města vánoc Štýrunejvětší evropská sbírka vánočních ozdob, největší betlém světa, adventní trhy, mechanický betlém, Ježíškova dráha světem Vánoc, vánoční poštovní úřad,…Cca hodinová zastávka na adventních trzích v Linci. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
23.11. - 24.11.2019 3400 2720 Rezervovat
14.12. - 15.12.2019 3400 2720 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.
Poznámka: v termínu 23.11. - 24.11. s čertovským průvodem a 14.12. - 15.12. bez čertů..

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3* v centru Mariazellu s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

pokoj 1/1: 450 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 KčTouroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu