HORY V PLAMENECH A ZÁMKY LUDVÍKA II. 2019

 

Jedna z nejkrásnějších alpských slavností Hory v plamenech. Tato tyrolská slavnost slunovratu je zapsaná v Listině nehmotného světového kulturního dědictví UNESCO. Na úbočích hor rozzáří noc obří až stovky metrů velké obrazce z ohňů. Hřebeny jsou vyzdobeny rovněž ohni, a to včetně nejvyšší německé hory Zugspitze. Stovky horolezců rozsvítí tisíce loučí do vesměs křesťanských obrazů včetně například obličeje Ježíše. Přidejte si nejnavštěvovanější německý zámek- pohádkový Neuschwanstein, nejdelší visutý most na světě, zlatý zámek Linderhof, druhé největší tyrolské jezero či soutěsku s vodopádem a vás parádní víkendový program je hotov.


Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase B). Prohlídka pohádkového zámku Neuschwanstein krále Ludvíka II. K zámku se dostanete pěšky nebo vyjedete kočáry taženými koňmi. Soutěska s vodopádem a vyhlídkovým můstkem. Jezero Alpsee. Historické městečko Füssen. Ubytování v hotelu na tyrolské straně Zugspitze. Pro zájemce večerní výjezd na slavnost Hory v plamenech.
2. den:Po bufetové snídani vás čeká prohlídka královského zámku Linderhof a jeho zahrad s největší umělou jeskyní na světě. Druhé největší tyrolské jezero Plansee. Nejdelší visutý most na světě v Reutte je dlouhý 402 m a vede nad údolím mezi dvěma hrady ve výšce skoro 100 metrů nad zemí. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
22.06. - 23.06.2019 3300 2640 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu kategorie 3* s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

pokoj 1/1: 400 Kč
večeře v hotelu: 480 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč.

 

Důležité upozornění: V případě dlouhotrvajícího deště nebudou kvůli bezpečnosti horolezců ohně zapáleny, v případě mlhy rovněž ne. Zájezd se pojede ale i tak s denními programy a vliv počasí na přesun slavnosti nemůže být důvodem ke stornování zájezdu. Večerní slavnost je bonus k standardnímu víkendovému zájezdu , ačkoliv je v názvu zájezdu. Děkujeme za pochopení a akceptaci tohoto faktu.
Touroperátor: CK Permon